Társulat

Alapítók

Román Sándor

Művészeti igazgató, tulajdonos

Vona Tibor

Ügyvezető igazgató, tulajdonos

Menedzsment

Őszné Rajki Judit

Pénzügyi vezető

Gőcze Balázs

Stratégiai Partner - Rendezvényszervezés

Fülöp Zoltán

Műszaki vezető

Boda János

Tánckarvezető

Lowescher Vilmos

Jegyértékesítési osztályvezető

Gyurkó Erika

Művészeti titkár

Tímár Krisztina

Produkciós menedzser

Juhász Rita

Turnékoordinációs vezető

Táncművészeink

Bánházy Eszter

Táncművész

Benkő Dávid

Táncművész

Biro Márton

Táncművész

Bistei Judit

Táncművész

Boros Bettina

Táncművész

Dénes Nándor

Táncművész

Oliveira Gonsalves

Táncművész

Görög Zoltán

Táncművész

Holman Enikő

Táncművész

Joó Viktória

Táncművész

Kiss Levente

Táncművész

Kökény Róbert

Táncművész

Angelina Kylyvnyk

Táncművész

Lázár Anna Dóra

Táncművész

Michal Maciejewski

Táncművész

Maia Lorena Medrano

Táncművész

Molnár Edina

Táncművész

Morvai Veronika

Táncművész

Lana Panfilow

Táncművész

Patonai Norbert

Táncművész

Patonai Zsolt

Táncművész

Péli Róbert

Táncművész

Pintér Lotti

Táncművész

Rimár Izabella

Táncművész

Joazi Santos da Silva

Táncművész

Stana Alexandra

Táncművész

Szabó Dániel

Táncművész

Szerencse Károly

Táncművész

Tóth Klaudia

Táncművész

Újszászi András

Táncművész

Olena Yalyeyva

Táncművész

Gilberdan Verissimo

Táncművész

Torma Zsolt

Táncművész

Tóth Nikolett

Táncművész

Koller Nikolett

Táncművész

Műszak és stáb

Arató Dániel

Hangosító

Bándy István

Színpadmester

Berzi Norbert

Világosító

Bistei Zsuzsanna

Jelmeztár-vezető

Bozsik Gyula

Díszítő

Dienes Zsolt

Díszítő

Dósa-Pap Bettina

Műszaki titkár

Engambe Dávid

Díszitő

Gál Mary

Öltöztető

Gonda Ferenc

Díszítő

Hajdú Zsolt

Portás

Hörnyéki Gergő

Technikai menedzser

Illyés Róbert Leó

Világosító

Kanz István

Díszítő

Kiss László

Portás

Kupcsik Bertalan

Hangmester

Lászlóné Szigeti Julianna

Kisegítő öltöztető

Nagy Zoltán

Díszítő

Pataki György

Sofőr

Petrik Gitta Lili

Fodrász, sminkes

Szabó Edit

Öltöztető

Szalai Lajos

Portás

Szimeiszter Balázs

Fénymester

Varga László

Színpadmester

Váradi Szabolcs

Díszítő

Irodai dolgozók

Bodócsi Edit

Pénzügyi asszisztens

Bolbás Máté

Sofőr

Csató Gabriella

Irodavezető

Gőcze Péter

Házgondnok

Gyarmati Györgyi

Projektértékesítő

Hatás Emese

Értékesítési jegykoordinátor

Hekkel Viktor

Értékesítési Asszisztens

Keszi Dóra

Ügyvezetői személyi asszisztens

Katona Bernadett

Ügyvezetői Pénzügyi Asszisztens

Kozma Lajos

Személyi sofőr

Kőszegi Krisztina

Értékesítési jegykoordinátor

Lentényi Krisztina

idegenforgalmi referens

Németh Rita Barbara

TáncAkadémia Vezető

Ősz Krisztina

Értékesítési koordinátor

Pintér Gábor Attila

Értékesítési jegykoordinátor

Pusztai Bernadett

Rendezvény menedzser

Radovics Bernadett

Értékesítési jegykoordinátor

Sándor Erzsébet

Értékesítési jegykoordinátor

Schüller Péter

Grafikus

Tóth Attila

Vezető grafikus

Kozma Kinga

Jegyértékesítési koordinátor

Dági Viktória

Pénzügyi asszisztens

Schvarcz Réka

TáncAkadémia Recepciós

Cser András

Kiemelt ügyfélkapcsolattartó

Gönye Eszter

Jegyértékesítési koordinátor

Kiss Katinka

Értékesítési koordinátor

Vona Krisztián

Közönségszervező

Pintér Lotti

Művészeti igazgató személyi asszisztens

Művészeti ügyintézés

Sóbujtó Szabó Betty

Művészeti asszisztens

Támogatóink