Karrier

Az ExperiDance Production munkatársat keres

A főváros első Élményszínházába

értékesítő feladatainak ellátására

Jegyértékesítő pozícióba

Feladatok:

  • jegyértékesítési pontokon értékesítési tevékenység
  • precíz adminisztráció, folyamatos beszámoló a vezetők felé

Előnyt jelent:

  • proaktív agilis, lelkes munkavégzés
  • értékesítési tapasztalat
  • asszertív kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • színház, tánc, kultúra ismerete és szeretete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés (fix +jutalék)
  • laptop, mobiltelefon
  • étkezési és utazási támogatás
  • változatos, sokrétű, kulturális közegben való munka

Munkavégzés helye:

RaM Colosseum és a jegyértékesítési pontok

Fényképes önéletrajzokat várunk az allas@experidance.hu e-mail címen.

Marketing asszisztenst keresünk

Szívesen találkozunk veled személyesen, ha:

  • van diplomád, lehetőség szerint marketing vagy kommunikáció szakon,
  • rendelkezel aktuális médiakapcsolatokkal,
  • választékosan írsz és beszélsz magyarul és angolul,
  • szívesen kommunikálsz,
  • kreatívan gondolkodsz,
  • nem riadsz meg az adminisztratív feladatoktól, és képes vagy határidőre elvégezni,
  • alkalmanként az esti vagy hétvégi munka sem okoz gondot,
  • rendelkezel jogosítvánnyal és gyakorlott autóvezető vagy.

Még inkább örömteli lesz a találkozás, ha:

  • láttál már ExperiDance előadást, vagy legalább hallottál róla,
  • színházi és más kulturális programok rendszeres résztvevője vagy,
  • jól beszélsz és írsz németül,
  • van saját autód,
  • kölcsönös megfelelőség esetén azonnal munkába tudsz állni.

  • az ExperiDance csapat tagja lehetsz,
  • versenyképes fizetés,
  • egyedi, igényesen kialakított munkakörnyezet,
  • jóarc kollégák,
  • színházjegy, ebéd, kávé.

Ha tényleg nálunk/ velünk szeretnéd tudásodat hasznosítani, akkor június 20-ig küldj egy magyar nyelvű CV-t és egy pár soros levelet arról, hogy miért pont te és miért éppen mi.

allas@experidance.hu

Köszönjük!

Várjuk jelentkezésed:

Az ExperiDance HR vezetője és marketingvezetője

Táncművészeket keresünk

Feltöltés

Támogatóink